به سایت امامزادگان احمد و جعفر شهر بهمن خوش آمدید ********** منتظر دریافت پیشنهادات و انتقادات و نظرات شما عزیزان هستیم ********** با تشکر التماس دعا
عکسهایی از مراسم افتتاح سه طرح در شهر بهمن

آغاز ساخت و بهره برداری از سه طرح در شهر بهمن

بمناست دهه ی فجر انقلاب اسلامی از سه طرح در شهر بهمن بهره برداری و یا عملیات ساخت آن آغاز شد.عملیات ساخت گلزار شهدای شهر بهمن با اعتباری بالغ بر   یک میلیارد و پانصد میلون ریال(1500000000ریال) آغاز شد.رنجبر رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان آباده گفت: در این طرح گلزار شهدای شهر بهمن در جوار امامزادگان احمد و جعفر (ع) این شهر مرمت،بهسازی ، زیباسازی و تسطیح خواهد شد و در شش ماهه ی اول سال 94 به بهره برداری خواهد رسید. وی همچنین گفت: اعتبارات این طرح از محل منابع استانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس و با همکاری اداره ی اوقاف و امور خیریه تامین و پرداخت شده است. همچنین پروژه ی آسفالت بلوار امام حسین (ع) شهر بهمن نیز به بهره برداری رسید. این طرح به طول یک کیلومتر و به مساحت 6000 متر مربع انجام شده است که هزینه ای بالغ بر دویست میلیون ریال (200000000ریال)در برداشته و هزینه ی آن از اعتبارات شهرداری بهمن تامین و پرداخت شده است.همچنین پروژه ی راه روستایی بهمن به سنجدگل به طول 5/2 کیلومتر افتتاح و به بهره برداری رسید.نوروزی رئیس اداره راه و شهرسازی آباده گفت:این پروژه با هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد ریال (4000000000ریال)افتتاح شده است که بهمن را به شهرستان اقلید متصل خواهد کرد.
در این مراسم ها،مهندس زارع فرماندار شهرستان آباده،صفی قلی بخشدار مرکزی،رنجبر رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران آباده،یارایی شهردار بهمن و دیگر مسئولین شهرستان آباده و شهر بهمن وخانواده ی معزز شهدا و ایثارگران شهر بهمن نیز حضور داشتند.

 

افتتاح طرح

 

افتتاح طرح

افتتاح طرح

 

 

تهیه و ارسال : حاج خسرو نفر

 

 

نوشته شده در تاریخ :93/11/20 نظر بدید 
 
منوی صفحات
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آباده می باشد
.هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد
کانون فرهنگی هنری امام زاده گان احمد و جعفر شهر بهمن
التماس دعا